| Επωνυμία Μάρκας: | DLX |
| Αριθμός μοντέλου: | ni200 καθαρό νικέλιο |
| MOQ: | 2 κιλά |
| τιμή: | $20-$300/kg |
| Όροι πληρωμής: | L/C, T/T, Western Union, |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 500 τόνοι το μήνα |
Διάμετρο 0,025mm (0,001in) καθαρό νικελικό σύρμα NP2 σύρμα από το εργοστάσιο.
Το καθαρό νικέλιο NP2 είναι ένα προϊόν υψηλής καθαρότητας νικέλιο με καθαρότητα πάνω από 99,6%.
| Αξία | Νι+Κο | Κου | Ναι. | Μ | Γ | Αιθυλενογόνο | S | Π | Φε |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| N4/201 | 99.9 | ≤0.015 | ≤0.03 | ≤0.002 | ≤0.01 | ≤0.01 | ≤0.001 | ≤0.001 | ≤0.04 |
| N6/200 | 99.5 | 0.1 | 0.1 | 0.05 | 0.1 | 0.1 | 0.005 | 0.002 | 0.1 |
Σύρμα: 0,025 έως 8,0 mm.
| Σφιχτότητα | 80,89g/cm3 |
| Ειδική θερμότητα | 0.109 (456 J/kg·°C) |
| Ηλεκτρική αντίσταση | 00,096 × 10−6 Ωμ·μ |
| Σημείο τήξης | 1435-1446°C |
| Θερμική αγωγιμότητα | 70.2 W/m·K |
| Μέση θερμική επέκταση Coeff | 130,3 × 10−6 m/m·°C |
| Μηχανικές ιδιότητες | Νικέλιο 200 |
|---|---|
| Δυνατότητα τράβηξης | 462 MPa |
| Δύναμη απόδοσης | 148 MPa |
| Επέκταση | 47% |
| Μπαρ | Σφυρηλάτηση | Σωλήνες | Φύλλα/στριπές | Τράβηγμα |
|---|---|---|---|---|
| ΑΣTM Β160 | ΑΣTM Β564 | ΑΣTM B161/B163/B725/B751 | AMS B162 | ΑΣTM Β166 |
Είμαστε πάντα έτοιμοι να σας εξυπηρετήσουμε μέσω ηλεκτρονικού ταχυδρομείου, τηλεφώνου, φαξ, Skype, Whatsapp ή κινητού τηλεφώνου.
Δευτέρα - Σάββατο: 8:30 π.μ.-16:00 μ.μ. (ώρα Πεκίνου, GMT+08.00). Έχουμε αργίες κατά τη διάρκεια της 1ης Μαΐου-3, της 1ης Οκτωβρίου-7 και της Κινέζικης Πρωτοχρονιάς. Για λεπτομέρειες, ανατρέξτε στην ενημερωμένη ειδοποίηση των αργιών μας.
Ναι, μπορούμε να παρέχουμε ένα δωρεάν δείγμα για δοκιμές. Ο αγοραστής θα πρέπει να αναλάβει όλα τα έξοδα αποστολής.
T/T, L/C, D/A, D/P, Western Union, MoneyGram, Paypal. Κάνουμε ό,τι καλύτερο μπορούμε για να ανταποκριθούμε στην απαίτησή σας.
Ο χρόνος παράδοσης δείγματος είναι συνήθως 7 ημέρες μετά την επιβεβαίωση της πληρωμής. Οι κανονικές παραγγελίες διαρκούν 10-30 ημέρες ανάλογα με την ποσότητα. Πάντα προσπαθούμε να παραδώσουμε προϊόντα υψηλής ποιότητας το ταχύτερο δυνατό.
Ναι, επιβεβαιώστε τις απαιτήσεις σας με το RFQ και την παραγγελία σας.