| Επωνυμία Μάρκας: | DLX |
| Αριθμός μοντέλου: | ni200 καθαρό νικέλιο |
| MOQ: | 2 κιλά |
| τιμή: | $20-$300/kg |
| Όροι πληρωμής: | L/C, T/T, Western Union, |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 500 τόνοι το μήνα |
Η DLX alloy, κορυφαίος κατασκευαστής προϊόντων νικελίου από την Κίνα, προσφέρει υψηλής ποιότηταςΚαθαρό σύρμα νικελίου 0,025mm, ισοδύναμο με καθαρό σύρμα νικελίου DKRNT NP2 0,025mm.
Χρησιμοποιείται ευρέως σε απαιτητικές βιομηχανίες, όπως:
Το καθαρό νικέλιο NP2 προσφέρει εξαιρετική μορφοποιησιμότητα και μπορεί να:
| Βαθμός | Ni+Co | Cu | Si | Mn | C | Mg | S | P | Fe |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| N4/201 | 99,9 | ≤0,015 | ≤0,03 | ≤0,002 | ≤0,01 | ≤0,01 | ≤0,001 | ≤0,001 | ≤0,04 |
| N6/200 | 99,5 | 0,1 | 0,1 | 0,05 | 0,1 | 0,1 | 0,005 | 0,002 | 0,1 |
| Ιδιότητα | Τιμή |
|---|---|
| Πυκνότητα | 8,89 g/cm³ |
| Ειδική Θερμότητα | 0,109 (456 J/kg·°C) |
| Ηλεκτρική αντίσταση | 0,096×10-6 ohm·m |
| Σημείο τήξης | 1435-1446°C |
| Θερμική αγωγιμότητα | 70,2 W/m·K |
| Μέσος συντελεστής θερμικής διαστολής | 13,3×10-6 m/m·°C |
| Ιδιότητα | Νικέλιο 200 |
|---|---|
| Αντοχή εφελκυσμού | 462 MPa |
| Αντοχή διαρροής | 148 MPa |
| Επιμήκυνση | 47% |
| Μορφή προϊόντος | Πρότυπο |
|---|---|
| Ράβδος | ASTM B160 |
| Σφυρηλάτηση | ASTM B564 |
| Σωλήνας | ASTM B161/B163/B725/B751 |
| Φύλλο/Λωρίδα | AMS B162 |
| Σύρμα | ASTM B166 |