| Επωνυμία Μάρκας: | DLX |
| Αριθμός μοντέλου: | Νικελικό σύρμα |
| MOQ: | 2 κιλά |
| τιμή: | $20-$300/kg |
| Όροι πληρωμής: | L/C, T/T, Western Union, |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 500 τόνοι το μήνα |
Hot πώληση καλύτερη τιμή σύρμα νικελίου υψηλής καθαρότητας 0.025mm np2
| Βαθμός | Ni+Co | Cu | Si | Mn | C | Mg | S | P | Fe |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| N4/201 | 99.9 | ≤0.015 | ≤0.03 | ≤0.002 | ≤0.01 | ≤0.01 | ≤0.001 | ≤0.001 | ≤0.04 |
| N6/200 | 99.5 | 0.1 | 0.1 | 0.05 | 0.1 | 0.1 | 0.005 | 0.002 | 0.1 |
Σύρμα: 0.025 έως 8.0 mm
| Πυκνότητα | 8.89g/cm³ |
| Ειδική Θερμότητα | 0.109 (456 J/kg.℃) |
| Ηλεκτρική Αντίσταση | 0.096×10-6ohm.m |
| Σημείο Τήξης | 1435-1446℃ |
| Θερμική Αγωγιμότητα | 70.2 W/m-K |
| Μέσος Συντελεστής Θερμικής Διαστολής | 13.3×10-6m/m.℃ |
| Μηχανικές Ιδιότητες | Νικέλιο 200 |
|---|---|
| Αντοχή σε εφελκυσμό | 462 Mpa |
| Αντοχή διαρροής | 148 Mpa |
| Επιμήκυνση | 47% |
| Μπάρα | Σφυρηλάτηση | Σωλήνας | Φύλλο/Λωρίδα | Σύρμα |
|---|---|---|---|---|
| ASTM B160 | ASTM B564 | ASTM B161/B163/B725/B751 | AMS B162 | ASTM B166 |
Είμαστε πάντα έτοιμοι να σας εξυπηρετήσουμε μέσω Email, Τηλεφώνου, Φαξ, Skype, Whatsapp ή Κινητού τηλεφώνου.
Δευτέρα-Σάββατο: 8:30 π.μ.-16:00 μ.μ. (ώρα Πεκίνου, GMT+08.00). Έχουμε δημόσιες αργίες κατά την 1-3 Μαΐου, 1-7 Οκτωβρίου και την αργία της Κινεζικής Πρωτοχρονιάς. Για λεπτομέρειες, παρακαλούμε δείτε την ενημερωμένη ειδοποίηση αργιών μας. Κατά τη διάρκεια αυτών των περιόδων, εάν έχετε ζήτηση, παρακαλούμε στείλτε μας ένα email.
Ναι, μπορούμε να παρέχουμε ένα δωρεάν δείγμα για δοκιμή. Ο αγοραστής θα πρέπει να επιβαρυνθεί με όλα τα έξοδα αποστολής.
T/T, L/C, D/A, D/P, Western Union, MoneyGram, Paypal. Κάνουμε ό,τι καλύτερο μπορούμε για να καλύψουμε τη ζήτησή σας.
Συνήθως ο χρόνος παράδοσης δείγματος είναι 7 ημέρες μετά την επιβεβαίωση πληρωμής. Η κανονική παραγγελία είναι 10-30 ημέρες, ανάλογα με την ποσότητα παραγγελίας. Πάντα προσπαθούμε να παραδίδουμε προϊόντα υψηλής ποιότητας όσο το δυνατόν γρηγορότερα.
Ναι, παρακαλούμε επιβεβαιώστε τις απαιτήσεις σας με το RFQ και την παραγγελία σας. Ειδική συσκευασία για ατομικές απαιτήσεις μπορεί επίσης να είναι διαθέσιμη κατόπιν αιτήματος.