| Επωνυμία Μάρκας: | DLX |
| Αριθμός μοντέλου: | ni200 καθαρό νικέλιο |
| MOQ: | 2 κιλά |
| τιμή: | $20-$300/kg |
| Όροι πληρωμής: | L/C, T/T, Western Union, |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 500 τόνοι το μήνα |
Το 99,6% καθαρό σύρμα νικελίου NP2 είναι ένα προϊόν υψηλής ποιότητας στη σειρά προϊόντων καθαρού νικελίου μας, που χρησιμοποιείται ευρέως σε στρατιωτικές, αεροδιαστημικές, ιατρικές, χημικές και ηλεκτρονικές βιομηχανίες. Το καθαρό σύρμα νικελίου NP2 (ισοδύναμο με σύρμα DKRNT 0,025 mm) προσφέρει εξαιρετικά χαρακτηριστικά απόδοσης:
| Βαθμός | Ni+Co | Cu | Si | Mn | C | Mg | S | P | Fe |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| N4/201 | 99,9 | ≤0,015 | ≤0,03 | ≤0,002 | ≤0,01 | ≤0,01 | ≤0,001 | ≤0,001 | ≤0,04 |
| N6/200 | 99,5 | 0,1 | 0,1 | 0,05 | 0,1 | 0,1 | 0,005 | 0,002 | 0,1 |
Διαθέσιμες διάμετροι σύρματος: 0,025 έως 8,0 mm
| Ιδιότητα | Τιμή |
|---|---|
| Πυκνότητα | 8,89 g/cm³ |
| Ειδική Θερμότητα | 0,109 (456 J/kg·°C) |
| Ηλεκτρική Αντίσταση | 0,096×10⁻⁶ ohm·m |
| Σημείο Τήξης | 1435-1446°C |
| Θερμική Αγωγιμότητα | 70,2 W/m·K |
| Μέσος Συντελεστής Θερμικής Διαστολής | 13,3×10⁻⁶ m/m·°C |
| Ιδιότητα | Νικέλιο 200 |
|---|---|
| Αντοχή σε εφελκυσμό | 462 MPa |
| Αντοχή διαρροής | 148 MPa |
| Επιμήκυνση | 47% |
| Μορφή Προϊόντος | Πρότυπο |
|---|---|
| Μπάρα | ASTM B160 |
| Σφυρηλάτηση | ASTM B564 |
| Σωλήνας | ASTM B161/B163/B725/B751 |
| Φύλλο/Λωρίδα | AMS B162 |
| Σύρμα | ASTM B166 |
Είμαστε διαθέσιμοι μέσω Email, Τηλεφώνου, Φαξ, Skype, WhatsApp ή Κινητού τηλεφώνου.
Δευτέρα-Σάββατο: 8:30 π.μ. - 4:00 μ.μ. (ώρα Πεκίνου, GMT+8:00). Τηρούμε τις δημόσιες αργίες στις 1-3 Μαΐου, 1-7 Οκτωβρίου και την Κινεζική Πρωτοχρονιά. Παρακαλούμε ελέγξτε την ανακοίνωση των αργιών μας για συγκεκριμένες ημερομηνίες.
Ναι, παρέχουμε δωρεάν δείγματα για δοκιμή. Οι αγοραστές είναι υπεύθυνοι για τα έξοδα αποστολής.
Δεχόμαστε T/T, L/C, D/A, D/P, Western Union, MoneyGram και PayPal.
Τα δείγματα συνήθως αποστέλλονται εντός 7 ημερών μετά την επιβεβαίωση της πληρωμής. Οι τυπικές παραγγελίες διαρκούν 10-30 ημέρες ανάλογα με την ποσότητα.
Ναι, μπορούμε να παρέχουμε ουδέτερη συσκευασία ή ετικέτες με την επωνυμία της εταιρείας σας. Παρακαλούμε καθορίστε τις απαιτήσεις με το RFQ σας.