| Επωνυμία Μάρκας: | DLX |
| Αριθμός μοντέλου: | Καθαρό καλώδιο 0.025mm νικελίου |
| MOQ: | 2 κιλά |
| τιμή: | $20-$300/kg |
| Όροι πληρωμής: | L/C, T/T, Western Union, |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 500 τόνοι το μήνα |
99,98% υψηλής καθαρότητας Ρωσικό καθαρό σύρμα νικελίου 0,025mm σύρμα νικελίου np2 τιμή ανά μέτρο
Το σύρμα καθαρού νικελίου 0,025mm έχει ελαφρώς χαμηλότερη περιεκτικότητα σε νικέλιο από το Ni201, με περιεκτικότητα σε Ni και Co μεγαλύτερη από 99,5% και άλλες ακαθαρσίες που δεν υπερβαίνουν το 0,5%. Το Ni200 χαρακτηρίζεται από:
| Βαθμός | Ni+Co | Cu | Si | Mn | C | Mg | S | P | Fe |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| N4/201 | 99,9 | ≤0,015 | ≤0,03 | ≤0,002 | ≤0,01 | ≤0,01 | ≤0,001 | ≤0,001 | ≤0,04 |
| N6/200 | 99,5 | 0,1 | 0,1 | 0,05 | 0,1 | 0,1 | 0,005 | 0,002 | 0,1 |
Σύρμα: 0,025 έως 8,0 mm.
| Ιδιότητα | Τιμή |
|---|---|
| Πυκνότητα | 8,89g/cm³ |
| Ειδική Θερμότητα | 0,109 (456 J/kg·℃) |
| Ηλεκτρική Αντίσταση | 0,096×10-6 ohm·m |
| Σημείο Τήξης | 1435-1446℃ |
| Θερμική Αγωγιμότητα | 70,2 W/m·K |
| Μέσος Συντελεστής Θερμικής Διαστολής | 13,3×10-6 m/m·℃ |
| Μηχανικές Ιδιότητες | Νικέλιο 200 |
|---|---|
| Αντοχή σε εφελκυσμό | 462 Mpa |
| Αντοχή διαρροής | 148 Mpa |
| Επιμήκυνση | 47% |
| Μορφή Προϊόντος | Πρότυπο |
|---|---|
| Μπάρα | ASTM B160 |
| Σφυρηλάτηση | ASTM B564 |
| Σωλήνας | ASTM B161/B163/B725/B751 |
| Φύλλο/Λωρίδα | AMS B162 |
| Σύρμα | ASTM B166 |
Είμαστε πάντα έτοιμοι να σας εξυπηρετήσουμε μέσω Email, Τηλεφώνου, Φαξ, Skype, Whatsapp ή κινητού τηλεφώνου.
Δευτέρα-Σάββατο: 8:30 π.μ. - 16:00 μ.μ. (ώρα Πεκίνου, GMT+08.00). Έχουμε δημόσιες αργίες κατά την 1-3 Μαΐου, 1-7 Οκτωβρίου και την Κινεζική Πρωτοχρονιά. Για λεπτομέρειες, παρακαλούμε δείτε την ενημερωμένη ειδοποίηση αργιών μας. Κατά τις περιόδους αυτές, παρακαλούμε στείλτε μας ένα email για επείγουσες ανάγκες.
Ναι, μπορούμε να παρέχουμε ένα δωρεάν δείγμα για δοκιμή, αλλά ο αγοραστής θα πρέπει να επιβαρυνθεί με όλα τα έξοδα αποστολής.
T/T, L/C, D/A, D/P, Western Union, MoneyGram, Paypal. Προσπαθούμε να προσαρμοστούμε στις προτιμήσεις πληρωμής σας.
Ο χρόνος παράδοσης δείγματος είναι συνήθως 7 ημέρες μετά την επιβεβαίωση πληρωμής. Οι κανονικές παραγγελίες διαρκούν 10-30 ημέρες ανάλογα με την ποσότητα. Στοχεύουμε πάντα να παραδίδουμε προϊόντα υψηλής ποιότητας όσο το δυνατόν γρηγορότερα.
Ναι, παρακαλούμε διευκρινίστε τις απαιτήσεις σας στο RFQ και την παραγγελία σας. Ειδικές επιλογές συσκευασίας είναι διαθέσιμες κατόπιν αιτήματος.