| Επωνυμία Μάρκας: | DLX |
| Αριθμός μοντέλου: | Καθαρό καλώδιο 0.025mm νικελίου |
| MOQ: | 2 κιλά |
| Όροι πληρωμής: | L/C, T/T, Western Union |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 500 τόνοι το μήνα |
![]()
![]()
Καλύτερη Τιμή Νικελίου Σύρμα 0.025mm Για Ρωσία
Περιγραφή:
Το καθαρό σύρμα νικελίου είναι ένα εξαιρετικά ευέλικτο και ανθεκτικό σύρμα που αποτελείται αποκλειστικά από μεταλλικό νικέλιο. Είναι γνωστό για την εξαιρετική του αντοχή στη διάβρωση, καθιστώντας το μια εξαιρετική επιλογή για εφαρμογές σε σκληρά περιβάλλοντα.
Χαρακτηριστικά:
1. Καλή μηχανική αντοχή
2. υψηλή αντοχή στη διάβρωση
3. υψηλή αντοχή στη θερμότητα
4. υψηλό σημείο τήξης
5. καλές μηχανικές ιδιότητες
6. καλή εργασιμότητα υπό πίεση σε θερμή και ψυχρή κατάσταση
Εφαρμογές:
εύκολο στην απαέρωση, κατάλληλο για ραδιόφωνο, ηλεκτρική πηγή φωτός, κατασκευή μηχανών, χημική βιομηχανία, και είναι μια σημαντική συσκευή κενού ηλεκτρονικής. δομικών υλικών
Εύρος μεγέθους
Σύρμα: 0.025 έως 8.0 mm.
Φυσικά Δεδομένα
| Πυκνότητα | 8.89g/cm3 |
| Ειδική Θερμότητα | 0.109(456 J/kg.℃) |
| Ηλεκτρική Αντίσταση | 0.096×10-6ohm.m |
| Σημείο Τήξης | 1435-1446℃ |
| Θερμική Αγωγιμότητα | 70.2 W/m-K |
| Μέσος Συντελεστής Θερμικής Διαστολής | 13.3×10-6m/m.℃ |
Τυπικές Μηχανικές Ιδιότητες
| Μηχανικές Ιδιότητες | Νικέλιο 200 |
| Αντοχή σε εφελκυσμό | 462 Mpa |
| Αντοχή διαρροής | 148 Mpa |
| Επιμήκυνση | 47% |
![]()
![]()
![]()