| Επωνυμία Μάρκας: | DLX |
| Αριθμός μοντέλου: | HastelloyC22 |
| MOQ: | 10 κιλά |
| Όροι πληρωμής: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 500 τόνοι το μήνα |
| Παράμετρος | Αξία |
|---|---|
| Τύπος κράματος | Χαστέλλοι C22 |
| Χημική σύνθεση | Ni, Mo, Cr, Fe, W |
| Σφιχτότητα | 80,89 g/cm3 |
| Σημείο τήξης | 1370-1390°C |
| Δυνατότητα τράβηξης | 930 MPa (min) |
| Δύναμη απόδοσης | 350 MPa (min) |
| Επέκταση | 40% (μίν.) |
| Αντίσταση στη διάβρωση | Εξαιρετικό σε όξινο/αλκαλικό περιβάλλον |
| Σκληρότητα | 200 HB |
| Θερμική αγωγιμότητα | 100,6 W/m*K |